Nasze usługi

Projekt, doradztwo, montaż

Po obejrzeniu lokalizacja w której ma zostać zainstalowany klimatyzator, wykonamy projekt i przygotujemy ofertę

Każdy klient traktowany jest indywidualnie, doradzamy profesjonalnie wybór klimatyzatora, jego moc, miejsce montażu jednostki wewnętrznej i zewnętrznej.

Montaż poprzedzony jest wizją lokalną pomieszczenia lub obiektu w którym ma pracować prawidłowo klimatyzacja, wyborem odpowiedniego urządzenia dopasowanego do klienta zarówno od strony użytkowej jak i finansowej.

Szybki montaż, konkurencyjne ceny.

PRZEGLĄDY OKRESOWE

Przeglądy okresowe

Warunkiem prawidłowej pracy układu klimatyzacji są regularne przeglądy w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Zalecamy, aby przegląd klimatyzacji wykonywać przynajmniej raz w roku. Prawidłowo wykonany przegląd pozwala na zachowanie odpowiedniej wydajności chłodniczej i bezproblemową prace układu klimatyzacji.

Zakres przeglądu obejmuje: – sprawdzenie szczelności układu, – sprawdzenie poprawnej pracy parownika i skraplacza, w razie konieczności czyszczenie (na życzenie klienta odgrzybianie układu) – sprawdzenie połączeń elektrycznych, – końcowe sprawdzenie poprawnej pracy klimatyzacji (pomiar temperatury miernikiem referencyjnym).

Ceny uzgadniane są indywidualnie, zależne od wielkości układu i miejsca zainstalowania.

Serwis

Jeśli Twoja klimatyzacja nie działa prawidłowo, wydobywają się nieprzyjemne zapachy, zadzwoń w celu uzgodnienia wygodnego terminu naprawy.

Wielkopolskie Centrum Klimatyzacji to kompromis pomiędzy profesjonalnym podejściem do klienta a ceną usługi. Oferujemy konkurencyjne ceny montażu klimatyzatorów jak i samych urządzeń.

Jak to działa?

ZADZWOŃ

Zadzwoń i powiedz jakiego rozwiązania oczekujesz. Spotkamy się, dokonamy pomiarów, a następnie przygotujemy kosztorys i projekt instalacji.

REALIZACJA

Po akceptacji kosztorysu i koncepcji aranżacji samej instalacji, umawiamy termin realizacji i niezwłocznie przystępujemy do działania.

Nasi PARTNERZY:

Co musisz wiedzieć?

piątek, 07 maja 2021 / Published in Aktualności
Komfortowe chłodzenie z technologią Wind-Free™ Koniec z zimnymi podmuchami powietrza Technologia Wind-Free™ zapewnia najwyższy komfort- nawet nie zorientujesz się, że działa klimatyzacja. Po osiągnięciu ustawionej temperatury system rozprowadza świeże powietrze równomiernie w całym pomieszczeniu — bez nieprzyjemnych podmuchów zimnego powietrza. Jak działa technologia Wind-Free™? Rozwiązanie Wind-Free™ firmy Samsung wykorzystuje 21 000 mikrootworów, aby delikatnie i
niedziela, 02 maja 2021 / Published in Aktualności
Chcemy oddychać świeżym powietrzem. Chcemy też być zdrowi i bezpieczni. Potrzebujemy nowoczesnych rozwiązań, które pomogą nam w walce z bakteriami, wirusami i wszelkimi drobnoustrojami, które znacząco obniżają naszą odporność i przyczyniają się do rozwoju wielu chorób. Podstawą jest czyste powietrze. Zacznijmy od niego. To pierwszy krok do lepszego samopoczucia! Jak skutecznie oczyścić powietrze, którym oddychamy?
niedziela, 02 maja 2021 / Published in Aktualności
Niezwykłą innowacją w ofercie GREE jest możliwość zmiany wyglądu klimatyzatora G-Tech kilku prostych krokach po to, by otrzymać wersję Rose Gold lub Silver. Zmieniaj wygląd klimatyzatora G-Tech, kiedy tylko masz na to ochotę! To Ty decydujesz, jaki design wybierasz! Przedni panel klimatyzatora G-Tech zdobi listwa dekoracyjna, która może być złota (wersja Rose Gold) albo srebrna (wersja Silver). Podobnie można zmodyfikować wygląd boków urządzenia, które dzięki temu
niedziela, 02 maja 2021 / Published in Aktualności
nowosc z gree
Rozpoczynamy wiosnę od spektakularnej premiery aż trzech nowych urządzeń,które zachwycą każdego wymagającego klienta. Nowoczesny design, bogate funkcje,najwyższa jakość wykonania i wszechstronny komfort działania. Wszystkie klimatyzatory będą w sprzedaży od kwietnia.Zapoznaj się z ofertą nowości Gree już teraz. SOYAL – inteligentny klimatyzator, który zachwyca indywidualnością.Soyal to niezwykła nowość w ofercie Gree. Ekstrawagancki i innowacyjny design, jakiego
TOP
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
Skip to content
Copy link